تیتُک؛ همراه سلامتی شما

شرکت پیشروان سلامت طبیعت سبز با نام تجاری تیتُک فعالیت خود را در سال 1399 با هدف ارتقای سلامت جامعه با تکیه بر ایده ­های دانش­ بنیان و به ­کارگیری اعضای متخصص دانشگاهی در زمینه ­ی فرآوری گیاهان دارویی آغاز نموده است. این مجموعه ضمن درک بهای زمان در شرایط زندگی مدرن، بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای شما با حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری فراهم آورده و در طی این مسیر بر اصل اصالت و کیفیت محصولات فروشگاه تیتُک در تمامی شرایط ثابت قدم هستیم و با اطمینان کامل کیفیت کلیه اجناس را ضمانت می کنیم. تمامی کالاها و خدمات دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

مجموعه تیتُک در اولین سال فعالیت موفق به اخذ گواهی دانش بنیان و در سال 1401 به عنوان کارآفرین برتر استان سیستان و بلوچستان منتخب سازمان صنعت، معدن و تجارت شده است. محصولات گیاهی فرآوری شده تیتُک شامل انواع عرقیات و اسانس­ های گیاهی، داروهای گیاهی با فرمولاسیون جدید، دمنوش ­ها و معجون­ های گیاهی و چاشنی­ های غذایی است.

 

کشور عزیزمان ایران و به ویژه استان سیستان و بلوچستان یکی از استان های ثروتمند آن در زمینه گیاهان دارویی است و در اقلیم های متفاوت شمال و جنوب آن گیاهان دارویی متنوعی به صورت خودرو و یا دستی می رویند. مجموعه تیتُک با دانش، آگاهی، پشتکار و انگیزه این ثروت نهفته را به ثروت عیان و در خدمت جامعه تبدیل خواهد کرد. دغدغه­ ی اصلی تیتُک، ایجاد اشتغال پایدار از طریق تبدیل ثروت عظیم نهفته­ ی استان سیستان و بلوچستان به ثروت واقعی از طریق ایجاد مرکز فرآوری و صنایع تبدیلی در حوزه­ ی گیاهان دارویی است که این امر با توجه به پتانسیل استان در زمینه گیاهان دارویی کاملا اجرایی و امکانپذیر است.